טיפול וייעוץ אישי, זוגי ומשפחתי

תהליך טיפול זוגי או משפחתי  הוא תהליך אקטיבי של חקירה פנימית ועשייה לשינוי מצב בו אנו מרגישים קושי. התהליך כולל הצבת מטרות ברורות ומדידות, הקניית כלים להתמודדות רגשית עם המצבים המאתגרים. 

במסגרת תהליך הטיפול הזוגי מתקיימים  עמי מפגשים אחת לשבוע,  אבל ברמה האישית שלי כמאמנת, אני מלווה את המתאמנים שלי גם בין המפגשים לפי הצורך.
בתחילתו של התהליך נגדיר יחד בתיאום ציפיות את המטרות והיעדים של הטיפול הזוגי,  ונשתף פעולה להשגתן . חשוב לדעת כי השינוי יתאפשר כאשר קיים רצון  לשנות הרגלי חשיבה מעכבים ולבצע בין המפגשים משימות הנדרשות להתקדמות הפרט בטיפול הפרטני או הזוג בטיפול הזוגי.

תהליך הליווי שלי נעשה ברגישות, עם המון אכפתיות וכבר מהמפגשים הראשונים בעזרת הכלים שאני מלמדת ניתן יהיה לחוש את השינוי ביעדים ובמטרות שהצבנו יחד.

לעיתים החיים מציבים בפנינו אתגרים ואנו צריכים להתבונן פנימה ולהתמודד איתם באומץ.  אם אתם מרגישים שאתם יכולים להשיג יותר בחיים, באהבה, בעבודה, במשפחה ועוד אך משהו עמוק חוסם אתכם מלעשות כן, איזה כוח פנימי לא מובן שמעכב אתכם בדרך הגיע הזמן עבורכם לקבל כלים שישנו את חייכם.

כמטפלת זוגית ואישית ובעזרת הניסיון הרב והכלים שברשותי אני יכולה לעזור לכם לעשות פריצת דרך אישית, זוגית ו/או משפחתית ולחיות באושר, שגשוג, מערכות יחסים בריאות ושלוות נפש בדיוק כמו שמגיע לכם.

במהלך האימון ישנו מיקוד בכל הקשרים הרגשיים במערכת המשפחתית:

הקשר הזוגי, ההורי, קשר הורה-ילד, הקואליציות המשפחתיות והמשפחה המורחבת.

אימון לבני נוער

האימון  מתאים לכל נער ונערה באשר הם, לכל אחד אשר רוצה הכוונה וכלים על מנת להצליח יותר ועל מנת להתמודד טוב יותר עם אינטנסיביות תקופת הנעורים ולהשיג מטרות אישיות כל אחד לפי רצונו וצרכיו.

טיפול ואימון זוגי

מפגשי הטיפול והייעוץ הזוגי עמי נועדו ליצור ערוץ תקשורת בריא ואפקטיבי בין בני הזוג, לשנות דפוסי התנהגות הפוגעים בזוגיות ולעודד צמיחה ושינוי.

המטרה שלי כמטפלת זוגית היא לסייע לכם  לפתור קונפליקטים בנושאים שונים: חברתיים, רגשיים, מיניים וכלכליים באמצעות כלים ומיומנויות שמובילים לתקשורת חיובית יותר ומכאן לזוגיות בריאה  המתאימה לאישיות ולצרכים הזוגיים שלכם .

אימון משפחתי

קראו את הכתבות שלי