שיטת NLP

זוהי שיטה מעשית שתחולל שינוי משמעותי בחייך , תקדם אותך להשגת מטרותיך ותעניק לך כלים, טכניקות ותהליכים שיאפשרו לך להשיג תוצאות בזמן קצר יחסית, וכן לשמור על ההישגים לאורך שנים.


ראשי התיבות, הן שלוש אותיות המייצגות בתמציתיות תהליך מורכב המייצר שינוי תודעתי נפלא משמעותי ומשנה חיים : NLP הם ראשי תיבות של Neuro Linguistic Programming ובעברית נל"פ – ניתוב לשוני פיזיולוגי. זהו מודל לתקשורת בין אישית ותוך אישית (האדם עם עצמו), שהחל להתפתח בארצות הברית בשנות השבעים של המאה הקודמת.


ייחודיות ה NLP

שיטת ה NLP מבוססת על תקשורת עם התת מודע, בכוחו של תת המודע לאגור לתוכו את כל הרגשות, החוויות והמחשבות שלנו אודות הסביבה הקרובה והרחוקה שלנו, על עצמינו ועל העולם ולהפעיל אותנו על ידיהן.תתפלאו אבל רק 10% -5% מההחלטות שלנו מתקבלות על סמך מסרים מהמודע וכל היתר מתוך תת המודע שלנו – המחשבות, הרגשות והמעשים נשלטים על ידי מעמקי התת מודע אשר נמצא מחוץ לטווח השליטה, הידיעה וההשפעה שלנו.דבר זה גורם לנו להביט על סיטואציות שונות בתסכול ובחוסר הבנה לגבי מציאות חיינו:

"מהו הדבר שגורם לי להיות מתוסכל? למה אני חווה כשלונות ?

"מדוע אין לי זוגיות יציבה ? "

ועוד ועוד התמודדויות עם שאלות ואתגרים שהחיים מזמנים לנו. התשובות לכך נמצאות במעמקי תת המודע שלנו.

​בתהליך NLP אנו משפיעים על תת המודע ומתכנתים אותו לפעול לטובתנו בטכניקות שונות וכך מצליחים לעשות פריצות דרך ולחוות הצלחות בכל תחומי החיים.

אם ניסית בעבר ליצור שינוי בתחום מסוים כמו לרדת במשקל, להפסיק לעשן, לשפר את התקשורת בזוגיות או בהורות שלך, להגביר את רמת הביטחון העצמי, למצוא זוגיות וכדומה, אך לא הצלחת מכל סיבה שהיא שיטת NLP יכולה לסייע לך לעשות זאת.

חלק מהתחומים בהם השיטה מוכיחה תוצאות:

שינוי הרגלים – איך להיפטר מהרגל מזיק כמו אכילת יתר או עישון ולהחליף אותו בהרגל מקדם כמו תזונה בריאה או ספורט.

טיפול בבעיות בריאות – טיפול במחלות פיזיות, הקלה על כאבים, הפחתת סימפטומים של מחלות ועזרה בבעיות בריאותיות.

מערכות יחסים – מציאת זוגיות ושיפור התקשורת ומערכות היחסים הקרובות כמו זוגיות, הורות ומשפחה מורחבת.

טיפול בבעיות רגשיות – טיפול בחרדות, דכאון, פחדים ופוביות כמו פחד קהל, פחד גבהים, פחד טיסה, טיפול בתלות ובהתמכרות, שחרור כעסים, שחרור רגשות אשמה, טיפול בפחד קהל ובחרדה חברתית, התמודדות עם אבל ואובדן ועוד.

אנשים שטופלו ב-NLP מדווחים על שינויים רבים לטובה, כמו : ביטחון עצמי גבוה יותר, חוסן רגשי ויכולת טובה יותר להתמודד עם קשיים ואתגרים, שלווה, רגיעה ומסוגלות ליצור שקט פנימי בקלות ובלי קשר לנסיבות, שחרור ממחשבות טורדניות ומדאגות. גמילה מהרגלים מזיקים ומהתמכרויות שונות ועוד ועוד...

תהליך NLP מתרחש במספר שלבים:

שלב ראשון: מטרות וצרכים

מפגש הנחיית NLP הוא מפגש ממוקד מטרה בו המנחה שהוסמך לכך מנחה את האדם בתהליכי NLP שמטרתם לפתוח בפני האדם אפשרויות חדשות שיעזרו לו להשיג את המטרה שהוגדרה ולכן בשלב הראשון יש לאבחן את הבעיה ולהגדיר מטרה מדוייקת.


שלב שני: בחירת טכניקה וחיזוק משאבים

​לאחר שהוגדרה מטרת הפגישה, אני בוחרת באחד מתהליכי NLP המתאימים להשגת המטרה הספציפית שלך וכמובן עובדים יחד על חיזוק יכולות וכוחות פנימיים כגון: הצלחות, ביטחון, אמונה, כישרונות ועוד...

המסייעים לאדם להתחבר לכוחות והידע הטמון בו ולחולל שינויים עמוקים שמביאים לתוצאות במציאות.

שלב שלישי: קידוד והטמעה

מקודדים מחדש ומשנים הרגלי התנהגות, מחשבה ורגשות.

זו גישה הרואה את החיים כהזדמנות נדירה וחסרת תקדים כדי ללמוד ולהתפתח.

שיטת העבודה מסודרת וכוללת סט כלים וטכניקות מגוונות.

מקנה את הכלים, הטכניקות והניסיון כדי לעבור תהליך אישי ולהטמיע אמונות, מחשבות ורגשות חיוביים ומעצימים במקום אלו שמעכבים וחוסמים.

שלב רביעי: שימור

בתהליך הטיפולי/אימוני, המנחה עוזר ללקוח לשנות את הייצוגים הפנימיים, את המחשבות והתפיסות שלו, כך שהוא יוכל לרכוש התנהגויות חדשות שיצרו את השינוי המיוחל לאורך זמן .

בדוק האם תהליך NLP מתאים לך:

האם את/ה חסר שקט פנימי?

האם את/ה מרגיש/ה שאת/ה יכול יותר?

האם את/ה נמנע/ת מלבטא את עצמך כמו שהיית רוצה?

האם יש דברים שיכולים להוציא אותך מהפוקוס בקלות?

האם קשה לך לקבל החלטות?

האם יש לך חלומות שכמעט ויתרת עליהם?

האם מחשבות טורדניות מנהלות לך את החיים?

האם את/ה מרגיש/ה עוברים לידך מוכרת ל?,

האם הכל נראה בסדר ובכל זאת את/ה מרגיש/ה שמשהו מבפנים כאילו כבה או תקוע.

אם ענית באופן חיוב על אחת מהשאלות הללו סימן שטיפול ה NLP מתאים לך.

מזמינה אותך לעשות צעד זה כבר עכשיו לצעוד במסע לתוך עצמיך. לתכנת את תת המודע שלך מחדש על מנת לחיות חיי אושר בעולם קסום ובו הרגשת חופש ושחרור , תחושת שלווה, ביטחון ,אמונה, קבלה עצמית ושקט נפשי אמיתי.

בהיותי מאמנת אישית ומנחה תהליכי NLP יש בידי מגוון רחב של כלים וטכניקות בהם אני משתמשת אשר מותאמים בצורה אישית לכל אדם ואדם בהתאם למאפייניו ולמטרות התהליך שהגדיר.


********************************************************************************************


במידה והנכם חווים כרגע רצון לשינוי אישי ו/או זקוקים לסיוע בהחזרת האיזון לחייכם, בבניית חוסן מנטאלי , תקשורת אפקטיבית ויצירת מערכות יחסים בריאות - אני כאן עבורכם.


אשמח ללוות אתכם ולהעניק לכם כלים פרקטיים ותודעתיים שיובילו אתכם לאיזון והגשמת מטרות בהצלחה.


מוזמנים ליצור איתי קשר בטלפון: 05282605529 או למלא את טופס יצירת קשר שבתחתית העמוד בדף הבית ואצור עמכם קשר בהקדם.


********************************************************************************************