אימון וטיפול אישי

Psychologist Session

מה קורה לנו בזמן התמודדות עם קושי? כשאנחנו צריכים לעשות משהו שמאתגר אותנו ? כשאנחנו רוצים לחולל שינוי בחיים או במידה שיש שינויים שנכפים עלינו כמו: גירושים, שינוי תעסוקה, פרידה ואפילו אבל...

כל אדם מתמודד עם אתגרי החיים בהתאם לדפוסי העולם, האמונות והמחשבות שלו וכמובן המשאבים הפנימיים והחיצוניים שיש לו בחיים. 
אך לעיתים, למרות חוויות עבר וניסיון החיים אנו עומדים חסרי אונים בסיטואציות מסוימות ולכן זקוקים לעזרה , תמיכה ולכלים שיסייעו לנו להתמודד עם האתגר שניצב מולנו.

משברים יכולים להגיע לא רק בזמנים של שינויים  שנתפסים כשליליים  כמו: משבר כלכלי , משבר בזוגיות, פרידה, גירושין   אובדן וכדומה, אלא גם בזמן שינויים  שנחשבים חיוביים  למשל,  משבר גיל ההתבגרות, הולדת תינוק, שחרור מצה"ל ומעבר ללימודים, יציאה לפנסיה ולא חסרים סיטואציות במהלך החיים שגורמות  לקושי , חשש ואף חרדה כגון חרדה חברתית  שמובילות לחוסר איזון  אישי /זוגי ומשפחתי.

חשוב להבין ששינויים ומשברים הם חלק בלתי נמנע מהחיים ולמרות הקושי בהתמודדות איתם, יש להם גם צדדים חיוביים, ולעתים קרובות ניצול משברים דווקא לצמיחה יכול להוות קרש קפיצה משמעותי עבור האדם.

יש אנשים המסוגלים להתמודד מצוין עם שינויים ויש כאלו שמתקשים בכך וצריכים עזרה ותמיכה - כל אדם בהתאם ליכולות האישיות שלו, המחשבות ודפוסי העולם שלו.

אימון אישי משולב NLP  יעזור לך לצאת מהדפוס שמקשים עליך להתמודד וחוסמים אותך מהגשמת המטרות שלך בהצלחה.

בפגישות משולבים תהליכי חשיבה עם תהליכים רגשיים שנוצרים מהתחברות לעצמיך בתהליך של מודעות ובדיקה: מה מתאים לך ומה מפריע ועוצר אותך מלהצליח? וכמובן, כיצד ניתן לראות במשבר הנוכחי מנוף לצמיחה אישית שתשפיע כמובן על כל תחומי חייך?

שיטת ה NLP משולבת פעמים רבות בתהליך האימון. זוהי שיטה מעולה המשמשת להשפעה על אופן החשיבה והתנהגות המוח באמצעות שפה ואמצעי תקשורת אחרים. 

לקריאה נוספת על NLP

"בכל רגע נתון יש לנו שתי אפשרויות: לנוע קדימה בכיוון גדילה או לנוע אחורה אל חוף מבטחים".
                                                                                                                                             מאסלו

המפגשים עמי  יעזרו לך להבין מהם הגורמים אשר מעכבים אותך מלהשיג את היעדים  אשר אליהן אתה שואף ויחד נבנה מטרות ותקבל כלים שיעזרו לך  להתקדם לקראת הגשמת עצמך באופן מלא ומספק.

בפגישות עמי תעברו תהליך  שיסייע לכם להתפתחות אישית, צמיחה  והגשמת מטרות בהצלחה בין אם אתם מחליטים על השינוי בחייכם ובין אם השינוי נכפה עליכם, כל זאת במטרה להתקדם ולהשיג תוצאות לפי המטרות שהוצבתם: קריירה, זוגיות, משפחה, לימודים והתפתחות אישית.

התהליך משלב הקשבה , תמיכה נפשית ורגשית וכלים פרקטיים שיובילו בין היתר לחיזוק תחושת המסוגלות, העלאת המוטיבציה והערך העצמי , חוסן מנטאלי ושיפור מערכות היחסים שלכם.

מה מתרחש בתהליך ?

איך אדע אם התהליך האישי מתאים לי?

עליך להפנות את השאלה לעצמך – האם את מוכן לקחת אחריות על חייך?

האם אתה רוצה לעשות שינוי, ומוכן לעבוד לשם כך?

האם אתה מוכן להתבונן בעצמך ובאופנים בהם אתה מתנהל בסביבתך, וליצור את השינויים הנדרשים בחייך?

אם כן, התהליך האישי יכול להתאים לך.

רק התנסות תוכל לאפשר לך באמת לדעת מה עוצמתו של התהליך עבורך.

הנך מוזמן לקבוע איתי שיחת היכרות ובה נוכל לברר יחד את ההתאמה שלך.

אילו נושאים עולים בפגישות עמי?

הפגישות עוסקות בעיקר בתהליכי שינוי ומשבר אך כמובן דבר זה הוא אישי מאוד ומותאם לכל מטופל, אך כל נושא אשר מעסיק את המתאמן יכול לבוא לידי דיון וטיפול.

חשוב לדעת שבמהלך הפגישות מקבלים  כלים יישומיים  שנועדו לעזור  לך  לבצע שינויים, להגיע להישגים, ולשפר את איכות החיים שלך.

מטרת התהליך היא להפוך להיות אקטיביים ולפעול למען שינוי -  מהווה מצוי לעתיד רצוי.

דוגמאות:

בחירה במסלול קריירה, התקדמות בקריירה, בניית בטחון עצמי, קידום עסק עצמאי, גילוי החזון האישי, הגשמה עצמית, שיפור הזוגיות, יחסים עם הילדים או ההורים, התמודדות עם חרדה חברתית , מציאת זוגיות וכדומה

במה אימון אישי שונה מטיפול פסיכולוגי?

בטיפול פסיכולוגי עוסקים בדרך כלל בהווה ובעבר, בדברים שקרו בילדות ומשפיעים עלינו עד היום. באימון אישי המוקד הוא ההווה והעתיד. העבר משמש אותנו כדי ללמוד על דפוסים שאימצנו ושאולי ניתן לשנות.

ההווה מספר לנו על מצבנו הנוכחי, איך אנחנו מרגישים כיום ומה אפשרי ברגע זה. אל העתיד אנו מסתכלים כדי לראות לאן אנו רוצים ללכת, ואיך אפשר להגיע לשם.

 
משך האימון

תהליך האימון הבסיסי בנוי בדרך כלל  מ-12 עד 15 מפגשים שבועיים בני שעה.

לשיטתי - אין מחויבות לכל המפגשים. אני דוגלת שמשך האימון יותאם לפונה אליי ולמטרות האישיות שלו.

כל כמה זמן נפגשים באימון?

הפגישות נערכות בדרך כלל פעם בשבוע. חשוב שיהיה זמן בין הפגישות כדי שהמתאמן יוכל להתקדם עם המשימות שלקח על עצמו.

לעיתים אחרי פרק זמן מסוים ניתן להיפגש פעם בשבועיים.

רוצים ללמוד איך ליצור את החיים? ליזום, לחוות חוויות של הגשמת מטרות בהצלחה ולפתח חוסן מנטאלי ויכולת להתמודד עם שינויים ואתגרים? 

צרו עמי קשר והתחילו תהליך של אימון והעצמה אישית להצלחה.

 ? מי אני

נעים מאוד,
שמי מיכל ממו - מטפלת ויועצת זוגית, אישית ומשפחתית ומפתחת מודל אהבה לתקשורת אפקטיבית, חוסן מנטאלי ומערכות יחסים בריאות.  אני מאמינה כי כל אדם בהכוונה נכונה  יכול לשנות את חייו, להיות מאושר, לממש את הפוטנציאל האישי שלו ולהינות מחיים של הגשמה עצמית, זוגיות בריאה ומחיי משפחה מספקים ומשמעותיים.
התהליך עמי מתבצע בפגישות אישיות, זוגיות או משפחתיות, כמובן בהתאם למטרות הטיפול.