מיכל ממו.jpg

מיכל ממו

מיכל ממו

מיכל ממו

מיכל ממו , מובילה להצלחה ולצמיחה אישית ועסקית  באמצעות ייעוץ , טיפול ואימון אישי, זוגי ומשפחתי באמצעות תהליכים מבוססי פסיכולוגיה חיובית  ומגוון  שיטות , טכניקות וכלים יישומיים שכולם יחד מובילים  למסע של גילוי עצמי, להבין, לחקור, לחיות במודעות ולהגיע לפריצות דרך משמעותיות בכל תחומי החיים.

לאחר שנים רבות כמורה ומדריכת מורים במערכת החינוך ובדרכי לכתיבת דוקטורט בחינוך, בחרתי לעשות  שינוי משמעותי בחיים ולהוביל אנשים למימוש מטרות וחלומות , להגיע  לשקט נפש בד בבד עם השגת מטרות אישיות, תחושת סיפוק ויצירת  איזון ושליטה על החיים.

מלבד ניסיון רב השנים במערכת החינוך , רכשתי כלים נוספים ולמדתי אימון אישי ועסקי, עולם תת המודע , דימיון מודרך, הנחיית קבוצות, NLP , ועוד  באמצעותם אני מיישמת את  השליחות שלי לסייע לאנשים לזהות את הכוחות שבתוכם , להתעצם, להעלות את הדימוי העצמי והביטחון שלהם , ליצור משמעותיים מלאי סיפוק וכן להשיג את המטרות בכל תחומי החיים.

 

המוטו שלי הוא: "שנה את מחשבותיך ושינית את עולמך." נורמן וינסנט פיל

מוטו זה בא לידי ביטוי  בהרצאות, בסדנאות ובמפגשים עמי - החשיפה לידע ולכלים החדשים מובילים את האדם להביט על דברים מנקודת מבט אחרת ויוצרים שינוי תודעתי . כאשר הסיפור הפנימי והאמונות החוסמות משתנות אנו  מגיעים לחיים מלאי משמעות, חיי מימוש , שלווה והצלחה.

אני מאמינה כי כל אדם בהכוונה נכונה  יכול לשנות את חייו, להיות מאושר ולממש את הפוטנציאל שלו כי לכל אדם יש הזכות ליהנות מהגשמה עצמית, מזוגיות בריאה ומחיי משפחה מספקים ראיתי את זה קורה למתאמנים רבים שלי, וזה גם יכול לקרות לכם. זכרו: חלומות נועדו להתגשם. 

אני מזמינה אותך באהבה רבה לעשות את הצעד הראשון לקראת חיים מלאים ומאושרים. להצטרף למסע מרגש ומאתגר ליצירת עתיד של הגשמה עצמית ומימוש תכלית חייך.

נוסף על כך הגשמתי חלום נוסף במטרה להפיץ את הידע שברשותי ולסייע לעוד ועוד אנשים לחיות חיים מספקים ומלאים יותר ייסדתי את  Israel soul academy  שהנה אקדמיית  ללימודי אימון וטיפול רוחני הוליסטי. באקדמיה  לומדים מידי שנה מאות תלמידים שרוכשים מקצוע בו יוכלו לעבוד בפועל ובמקביל עוברים תהליך אישי משמעותי משנה חיים.

"הפחד העמוק ביותר שלנו הוא לא שמא אנו חלשים מדי. 

הפחד העמוק ביותר שלנו הוא שאנו בעלי עוצמה שמעל לכל שיעור. 

זה האור שבנו, לא האפלה שבתוכנו שמפחיד אותנו יותר מכול. 

אנו שואלים את עצמנו, מי אני שאהיה מבריק, יפהפה, מוכשר ונהדר?

למעשה, איזו סיבה יש לך לא להיות? 

אתה ילדו של אלוהים. 

כשאתה משחק בקטן זה לא משרת את העולם. 

אין שום דבר נאור בלהתכווץ כדי שאחרים לא ירגישו חסרי ביטחון סביבך. 

כולנו נועדנו לזרוח, כמו שילדים עושים. 

נולדנו כדי לממש את הקסם האלוהי הגלום בנו. 

הוא לא קיים רק בחלק מאיתנו, הוא קיים אצל כולם.

 כשאנו נותנים לאור שלנו לזרוח,

אנו מעניקים לאחרים ללא מודע,

רשות לעשות זאת גם.

כשאנו משתחררים מהפחדים שלנו,

נוכחותנו משחררת אחרים מפחדיהם."

מתוך הספר "בחזרה לאהבה" (1992), של הסופרת מריאן וויליאמסון.

האני מאמין שלי

לעיתים החיים מציבים בפנינו אתגרים ואנו צריכים להתבונן פנימה ולהתמודד איתם באומץ. אם אתם מרגישים שאתם יכולים להשיג יותר בחיים, באהבה, בעבודה, במשפחה ועוד אך משהו עמוק חוסם אתכם מלעשות כן, איזה כוח פנימי לא מובן שמעכב אתכם בדרך... זהו המקום בו אני יכולה לעזור לכם לעשות פריצת דרך ולחיות באושר, שגשוג ושלוות נפש בדיוק כמו שאתם חולמים.

"מיכל יקרה !

 

הגעתי אליך עם רצון לפתוח בדרך חדשה, אך  בתוכי היו המון שאלות ופחדים מהשינוי. בכל מפגש שלנו את עזרת לי למצוא בתוכי את הדרך והכוח, עזרת לי להפריד ביני לבין החששות והפחדים ולימדת אותי כלים מדהימים שילוו אותי בכל שלב בחיי. אין ספק שהתהליך תרם לביטחון העצמי שלי ולאמונה שלי בכוחותיי באופן משמעותי ביותר.  

את מקסימה ונדיבה, מקצועית ואמתית, ואני ממליצה עליך בחום.
תודה רבה."

אימון אישי

ממליצים עלי

קראו את הכתבות שלי