טיפול ואימון להעצמה אישית

בתהליך טיפול ואימון להעצמה אישי אני משלבת מספר שיטות טיפול במטרה  להוביל את המתאמן להשגת יעדים ומטרות , להעמיק את המודעות העצמית, ומסייע  לחזק ולבנות מחדש את הדימוי והביטחון העצמיים,  

התהליך עימי יסייע לך להתחבר למשאבים הפנימיים שלך באמצעות טכניקות וכלים מעשיים שמאפשרים להתמודד הן עם אתגרים אישיים,להתעצם ולצמוח.  

האימון יוביל אותך לזהות את המעצורים והפחדים העוצרים בעדך וילמד אותך להתגבר עליהם, לאתר דפוסים והרגלים מכשילים והחלפתם ביכולות ובכישורי חיים מעצימים, כגון אסרטיביות, אופטימיות, יכולת תקשורת בין אישית.

אני כמאמנת מנחה את המתאמן למצוא את התשובות  בתוך עצמו על ידי הקשבה, שאילת שאלות, שיחה, התבוננות פנימית, יצירת בהירות, הגדרת מטרות  ובניית תכניות פעולה להשגתן.

באימון משולבים תהליכי חשיבה עם תהליכים רגשיים. תהליכי החשיבה באים לידי ביטוי בכך שמוגדרים באופן מעמיק ונרחב מהם הדברים הנכונים למתאמן לעשות – מהן התוצאות הרצויות? וכיצד יש לממש אותן?

התהליכים הרגשיים נוצרים מהתחברות המתאמן לעצמו בתהליך של מודעות ובדיקה – מה מתאים לו ומה מפריע לו ועוצר אותו?

למה מומלץ לעבור טיפול  אישי ?

מטרת הטיפול  היא סיוע והקלה באתגרים שלך . הטיפול  נשען על שימוש בחוזקות ומשאבים אישיים. 

בניגוד לימים עברו, כיום תהליך טיפולי הינו נפוץ ביותר כיוון שניכרת הבנה משמעותית לחשיבות שלו   בקידום הרווחה הנפשית של האדם , על מידת היצירתיות, החיות וההתפתחות האישית שלו.

הטיפול מבוסס על ההנחה שלכל אדם יש יכולת לשנות את חייו  על ידי שינוי דפוסי התנהגות ומחשבות מעכבות,שיפור מיומנויות בין אישיות וחברתיות, הקלה של תגובות רגשיות המייצרות סבל ומצוקה, פיתוח תחושה ברורה של ביטחון עצמי  ועוד...

מתוך ניסיוני המקצועי אני מתאימה את שיטות הטיפול לצרכי המטופל בכל שלב בטיפול במטרה לאפשר לו לחיות  חיים שלווים, מספקים, משמעותיים יותר ולהוביל אותו להתפתחות וצמיחה אישית.

זיכרו,  שלעיתים החיים מציבים בפנינו אתגרים ואנו צריכים להתבונן פנימה ולהתמודד איתם באומץ.      זהו המקום בו בעזרת הניסיון הרב והכלים שברשותי  אני יכולה לעזור לכם לעשות פריצת דרך אישית, זוגית ו/או משפחתית  ולחיות באושר, שגשוג , מערכות יחסים בריאות ושלוות נפש בדיוק כמו שמגיע לכם.

תטא הילינג

 זו היא שיטת ריפוי אנרגטית להתפתחות אישית ולהבנת המעמקים שבתוכננו ושל העולם סביבנו תוך שילוב בין המודע לתת מודע.

NLP  טיפול   

שיטה מעשית שתחולל שינוי משמעותי בחייך ,

תקדם אותך להשגת מטרותיך ותעניק לך  כלים, וטכניקות שיאפשרו לך  להשיג תוצאות

דמיון מודרך

שימוש ביכולת הדמיון של האדם על מנת להביא אותו לאיזון, ריפוי, לחשיבה חיוביות ולקידום בכל תחומי החיים.

אימון והעצמה אישית

תהליך קצר וממוקד המאפשר לכל אחד, לעתים בפעם הראשונה בחייו להתקדם ולהשיג תוצאות בכל תחום בו הוא בוחר

קראו את המאמרים שלי