טיפול בדימיון מודרך

טיפול בדמיון מודרך  הוא שימוש ביכולת הדמיון של האדם על מנת להביא אותו לאיזון, ריפוי, לחשיבה חיוביות ולקידום בכל תחומי החיים.

 

הדמיון הוא תהליך הכרתי שמתחולל כאשר אדם מרגיש תחושות וחווה מאורעות שאינם שקשורים ישירות למציאות סביבו. הוא  מושפע מפעילות החושים בדרך עקיפה כי הם מספקים לאדם את מכלול התחושות כלפי אירועים חיצוניים. בעת פעולת הדמיון התחושות שמקורן בחושים עוברות עיבוד במוח. דמיון מודרך ניתן להשתמש ביכולת הדמיונית כדי להשפיע על המצב הנפשי, להעלות מחשבות לא מודעות באופן אסוציאטיבי ולתרגל את שליטת המוח  על אופניים נפשיים. ואף לשנות תפיסת עולם, גישות ואמונות.

הטיפול מתחיל בהרפיה קצרה שברקע מוסיקה נעימה ומרגיעה, בעזרתם המטופל נכנס לשקט פנימי, נושם נשימות ארוכות ומרגיעות המאפשרות למוחו לפעול בתדר גלי נמוך כשהתודעה משוחררת והמטפל יכול להנחות את המטופל להגיע לרבדים שונים בנפשו, ליצור מציאות רצויה ומיטבית עבורו ולהגיע לריפוי גוף ונפש.

 

במהלך הטיפול המטפל משתמש בדימויים שמטרתם להעביר את המטופל לנקודת זמן משמעותית בחיינו, ניתן לחזור לאירועים שקרו בעבר, למחשבות שליליות, אמונות והרגלים אשר חוסמים אותו ומקשים על חייו.

 

תהליך זה לעבר העבר מסייע למטופל לסגור מעגלים, לחזק את המשאבים הפנימיים שבתוכו ולגלות בעצמו ביטחון עצמי, אהבה, קבלה ועוד....

 

דמיון מודרך להווה מתאר את השינויים הרצויים בעולמו של המטופל ואת המטרות והיעדים שאם יפתור אותם ברגע זה יחוש שעולמו הפנימי יציב ומאפשר לו להשתחרר מפחדים ומכשולים מהם חשש.  יכולת זו מאפשרת למטופל לצאת לדרך עם שקט נפשי וביטחון שיובילו אותו להצלחה ולריפוי באתגרי חייו. דמיון מודרך לעתיד יוביל את המטופל לראות את עצמו במצבים עתידיים, להבין שהשינוי הוא חלק ממנו והוא רכש יכולות, הרגלים וחוזק פנימי שייסעו לו להיות משוחרר ועם שקט פנימי עמוק.

 

טיפול בדמיון מודרך מתאים לילדים, מבוגרים, לנשים בהריון, למצבי חרדה שונים, להתמודדות עם מחלות, לחיזוק המערכת החיסונית בגוף, להתמודדות עם מחשבות שליליות, לטיפול נפשי, להתמודדות עם רגשות, כעסים ולמגוון רב של אתגרים בחיינו.

 

הטיפול מסייע למטופל להגיע לשורש הבעיה, להתמודד עמה, לשלוט על חייו, ליצור שינויים פיזיים נפשיים ומחשבתיים שיובילו אותו לפריצת דרך משמעותית בחיי היום יום. 

 

בטיפול דמיון מודרך  אוביל אתכם בעזרת הדמיון  לאיזון, ריפוי, לחשיבה חיוביות ולעשות פריצת דרך  בכל תחומי חייכם.