טיפול בתטא הילינג

במהלך חיינו אנו מתנהלים לפי דפוסי התנהגות ואמונות שהוטמעו בתקופות חיים שונות. פעמים רבות אנו תוהים מדוע למרות  שכול האפשרויות פותחות בפנינו אנו חשים חוסר שקט פנימי וחווים כישלונות בתחומי חיים שונים .

התשובות לכך טמונות בתת המודע שלנו שלמעשה מנהל את חיינו ומשפיע בלי מושב על הפעולות המחשבות והרשות שלנו. אנו חושבים שאנו מודעים למצבי חיים שונים אך למעשה תת המודע אשר תופס כ90%  מן התודעה שלנו, מנהל אותנו ויוצר את מציאות חיינו.

טיפול תטא הילנג יכול לסייע רבות וליצור לנו מציאות חיים אחרת טובה הרבה יותר . זו היא שיטת ריפוי אנרגטית להתפתחות אישית ולהבנת המעמקים שבתוכננו ושל העולם סביבנו תוך שילוב בין המודע לתת מודע.

בתחילת הטיפול המטפל מציג למטופל שאלות על מנת לחשוף את האמונות ואת תפיסות העולם הקיימות בתת המודע של המטופל ומאבחן את המידע בעזרת בדיקת שריר.

במהלך הטיפול , המטפל מעביר את למצב של גלי תטא שהם  תדר של תת המודע, בהם  גלי המוח מואטים לתדר של 4-7 מחזורים לשנייה. זהו למעשה, השלב הראשון של מצב החלימה ובמצב עמוק זה אנו פותחים שערים לשינוי, לריפוי,להגשמה וליצירת מציאות חדשה. אנו מלמדים את תת המודע לפעול למענינו במקום נגדינו.

תטא הילינג היא כלי מופלא שמאפשר למטופל להתחבר אל החוזק  הפנימי

שבתוכנו, לתחושת הערך העצמי שלנו, לאהבה, לסליחה, לקבלה ועוד....

זהו טיפול שמאפשר לשנות את האמונות ותפיסות העולם הלא מודעות שמגבילות וחוסמות אותנו להתבונן לעומק המקורות של אותה אמונה,עד שנוכל להרפות ממנה ולהחליף אותה באמונה  חליפית,טובה יותר עבורנו.

אני מופתעת כל פעם בתדר איך שינוי האמונות מחולל שינוי במציאות חיי ובחיי המטופלים שלי:

במהלך טיפול עלתה  אצל מטופל שהתקשה ליצור קשרים חברתיים האמונה, שעליו לסמוך רק על עצמו... אמונה זו נאמרה לו מפי הוריו מאז שהיה ילד קטן והדבר נצרב לו בתת המודע. כמובן שבמקרה זה האמונה הפכה למגבילה היות ותת המודע מוכיח לו את נכונותה כל פעם מחדש לרעתו. במשך חייו הבוגרים ולמרות ניסיונותיו הוא מגלה כל פעם מחדש שהאמונה הזו נכונה , הסובבים אותו רמאים והוא יחוש שאסור לו לסמוך עליהם. ברגע שאמונה זו נשלפה והוחלפה באמונה אחרת שהוא בחר, זכה המטופל ליצור מעגל חברתי חדש שבו הכיר חברים אמינים שאפשרו לו לראות שניתן לסמוך על אחרים ולא רק על עצמו.

אמנות מגבילות חוסמות  אתכם  וגורמת להרגת "תקיעות" . שליפתן מסייעת להגיע לזרימה , שקט נפשי , להצלחה ולפריצת דרך לחיים טובים יותר. כולנו יכולים ליצור שינוי  ולחיות מתוך תחושות שחרור , חופש , שלמות והגשמה!!!

הגיע הזמן לפרוץ קדימה ולרפא את עצמיכם ואת חייכם!!

אני כאן בשבילכם!       

מיכל ממו – מאירה לכם את הדרך להצלחה, הגשמה וריפוי.