ביטחון עצמי - חלק מספר 3בסירטון זה אציג שלוש דרכים נוספות וחשובות שיכולות לעזור לכם להעלות את הביטחון העצמי. תזכרו שבכל שלב בחייכם אתם יכולים להעלות את הביטחון העצמי ולהגשים כל מטרה ויעד בהצלחה. רק חשוב להיות מודעים לכך , לרצות בשינוי , להיות מוכנים לתרגל ולעבוד אתם תתפלאו לגלות למה אתם מסוגלים ! הטיפ הראשון הוא: 1. שכפלו הצלחות - עשיתם משהו טוב, עבד לכם? מעולה! זכרו את התהליך ואת חוויית ההצלחה שלכם , משהו בכם עזר לכם להצליח אז כנראה אתם הרבה יותר טובים ממה שאתם חושבים. תמצאו את המשאב הזה שלכם , תחזקו אותו ותמשיכו לייצר עוד ועוד הצלחות שיעלו לכם את הביטחון העצמי.


2. הטיפ השני הוא: הערכה והודיה:

כשאנו מודים על כל מה שיש בחיינו הביטחון העצמי עולה . התבוננו במראה ותנסו לאהוב את מה שאתם רואים לא רק מבחינה חיצונית אלא גם מבחינה פנימית . תתמקדו בתכונות האופי החיוביות שלכם. כמו כן, זה הזמן להגיד תודה על האנשים בחייכם , מאורעות טובים שחוויתם ועל מה שיש בחייכם. מה שיפה בכך הוא שכאשר תתחילו לעשות זאת, תמצאו עוד ועוד נושאים שתוכלו להודות עליהם והדבר כמובן ישפר את מצב הרוח והביטחון שלכם.


3. הקיפו עצמכם בסביבה מנצחת:

סביבה מנצחת היא אותם אנשים שמקיפים אותנו ונותנים לנו להרגיש טוב , תבחרו להימצא בקרבת אנשים מעודדים ומפרגנים שיעזרו לכם למצוא את האור שבעצמיכם ותנסו להתרחק מאנשים ביקורתיים שגורמים לכם חוסר נוחות.


שלושת הטיפים הללו כמו גם יתר הטיפים שבסרטונים הקודמים יעזרו לכם להתמקד בדברים החיוביים בחיים שלכם יסייעו לצמיחה האישית שלכם וכמובן להעלאת תחושת הביטחון העצמי