קורס הילינג

Israel soul academy – האקדמיה למקצועות האימון והטיפול הרוחני מעשי  מציעה לימודי תעודה במסגרת קורס הכשרת הילינג
 

הילינג הינו חלק מהרפואה המשלימה, רפואה זו כוללת בדרך כלל את כל שיטות הריפוי שאינן חלק מהזרם המרכזי ברפואה. כלומר, כל פרקטיקה שאינה נלמדת בהרחבה בבתי ספר לרפואה, או שנמצאת בשימוש לעיתים קרובות על ידי רופאים או בבתי חולים.   ובכל זאת כיום ניתן למצוא אותו גם בבתי החולים ובמערכת הבריאות הקונבנציונאלית, שהשכילה להבין את חשיבותו של ההיבט הרוחני כחלק בלתי נפרד מהצלחתם של תהליכי ריפוי והחלמה..

הילינג הוא טיפול באנרגיה הטבעית הקיימת בעולם, גם אם לא כולם יכולים לראות אותה. הילינג הוא צורת טיפול הוליסטית, המטפלת באדם באופן שלם. טיפול הילינג כולל, בהכרח, טיפול בכל רבדי האדם- גוף, נפש ונשמה. 

התוצאה הישירה של שימוש נכון באנרגיות תוך כדי טיפול בהילינג הוא שיפור ההרגשה העצמית, העלאת הביטחון העצמי, שמירה על אופטימיות ועל מצב רוח טוב, קבלת החלטות על בסיס שמחה ומצב מאוזן ודחיקה לשוליים של רגשות שליליים או מכשולים המגיעים מפעם לפעם. השיטה פועלת בכך שהמטפל מניח את ידיו על גופו של המטופל או מעל לאזור הסובל מחוסר איזון, כאשר ניתן גם לשלוח  אנרגיה מרחוק  ללא צורך במפגש פיזי עם המטופל.  כאמור,  האנרגיה של הריפוי איתה עובדים המטפלים נוכחת בכל מקום והיא נגישה באופן תמידי. באמצעות מגוון הטכניקות הנלמדות בקורס הילינג מטעם  Israel soul academy המטפלים יוכלו לגשת אל מאגרי האנרגיה הקיימים ולעשות בהם שימוש לצורך ריפוי מלא של המטופלים שלהם.

מה תפקיד המטפל בהילנג?

בתפיסתה הילינג היא היכולת להפוך אנרגיית חיים ומחשבה חיובית לכוח מרפא, כוח שמחזק את המטופל ומאפשר לגופו ולנפשו להיכנס לתהליך החלמה.

לימודי הילינג מכשירים את התלמיד להיות הילר – אדם המרפא באמצעות אנרגיה. במידה מסוימת, המרפא לומד לאורך הכשרתו, להיות צינור נקי לריפוי ללא  שיפוטיות. המטפל שרוי בהלך רוח חיובי ופתוח המאפשר לו להיות מוליך נקי של אנרגיה או עד לכניסתה. ככל המרפא נקי יותר ומאמין יותר ביכולת לעזור לאחרים להתרפא באמצעות אנרגיה, כך הריפוי מצליח יותר. יש אנשים שאמונתם בריפוי כה חזקה, שהם עדים שוב ושוב למקרי ריפוי מיידי, העומדים בסתירה לכל הגיון רפואי.

אתם יכולים להפוך למרפאים וללמוד לרפא את עצמיכם את כל  מי שבוחר לקבל ריפוי: בני משפחה, חברים ומטופלים שונים.

בלימודי ההילנג תלמדו כיצד לחבר  את אנרגיית הבריאות וההחלמה מהיקום אל המטופל, ובכך לחזק את המטופל את היכולת לקבל אנרגיית החלמה.

לימודי הריפוי במסגרת קורס הילנג ב Israel soul academy מתבסס על אנרגיה אוניברסאלית שלכל אחד ואחת מאיתנו יש גישה ואפשרות להשתמש בה, רק צריך לדעת איך. ברגע שלומדים אותה, יודעים איך לנתב אותה אלינו ואיך להעצים אותה לטובתנו ולהביא אותנו לכדי צמיחה ושגשוג - רוחניים גשמיים, נפשיים ורגשיים.

 

מה לומדים?

במהלך הקורס נתחבר לאנרגיית הריפוי  הקיימת ביקום תוך כדי התייחסות והסתכלות בשדות האנרגטיים שלו. נחבר  את אנרגיית הבריאות וההחלמה מהיקום אל המטופל, ובכך נלמד להביא לריפוי .

קורס הילינג מטעם Israel soul academy  נועד להקנות את מגוון הכלים וטכניקות הטיפול בהילינג בעבור הסטודנטים המשתתפים בו. הקורס מספק שלל טכניקות ריפוי וטיפול מתקדמות, זאת תוך תרגול חוויתי, מעמיק ומקצועי של הסטודנטים האחד על השני.

 התכנית מכשירה את הסטודנטים להעניק טיפול הילינג מסורתי ומספקת את היכולות לתת מענה טיפולי לשלל סוגי הכאב הקיימים, הן הפיזיים והן הנפשיים תוך שדרוג של יכולות האינטראקציה וההקשבה למטופלים שלהם.

לימודי הילינג ב  Israel soul academy מתמקדים בהכרת אנרגיית החיים וריפוי גוף ונפש באמצעות למידת  שיטת טיפול  שונות שנועדו לטפל  בחסימות פיזיות ורגשיות בגוף האדם, הנגרמות  בבסיסן  מחסימות אנרגטיות .

​​

ומה עוד נלמד?

1.         הגנות

2.         מרכזי האנרגיות בגוף - מסע דרך הצ'אקרות.

3.         ההילה

4.         ריפוי באמצעות קריסטלים

5.         ניקוי השדה אנרגטי כמקור לריפוי.

6.         חיבורים בין גוף, נפש ורגש.

7.         מחלה ותת מודע

8.         מודעות עצמית וצמיחה רוחנית.

9.         חשיבה חיובית

10.       פריצת דרך תודעתית לחיים טובים יותר

 

כל משתתף יקבל חוברת הקורס ותעודת סיום קורס הילנג

​​

הלמידה אינטימית ונעימה -  אנחנו תמיד עבורכם  בשמחה ובהקשבה.

הקורסים מונחים באופן המקצועי ביותר, תוך שאיפה תמידית למצוינות בלמידה ובהכשרה של הבוגרים שלנו.

הקורסים מותאים לתלמידים ברמות שונות

הקורסים באקדמיה נכתבו באופן מובנה ,שיטתי ואיכותי.

הקורסים מלווים בקבוצת וואטסאפ פעילה לתמיכה במהלך כל הקורס

למה כדאי ללמוד אצלנו?