חיפוש

טיפים לחיים טובים

"אדם הוא בסך הכל תוצר של מחשבותיו, מה שהוא חושב, הוא נהיה" – מוהנדס גנדי

חיי היום יום שלנו דינמיים, מהירים ולעתים מאתגרים ואם נביט על הסביבה נראה שרוב בני האדם בלחץ ובמירוץ מתמיד בדרך לעוד יום מאתגר ולכן רובם ניזונים ממחשבות שליליות. אורח החיים וסדר היום יכולים להשתנות לגמרי אם ניצור שינוי בכוח המחשבה. ניתן לבחור לחיות אחרת תוך אימוץ התנהגויות והרגלים , אשר אט אט יהפכו לחלק מהשגרה שלכם , יהפכו אתכם לאופטימיים וכך לבריאים וחזקים יותר בגוף ובנפש.

אני מציעה כבר בבוקר בעת ההתעוררות לקום קצת קודם מן המיטה ולא בלחץ ואף לשים מוסיקה נעימה שיוצרת סביבכם אנרגיות חיוביות.   הורים לילדים אשר מאמצים את הטיפ שלי לפתוח את הבוקר בשיר אשר אתם אוהבים מספרים על תחילת היום באופן נעים וחיובי. ההמלצה שלי היא השיר "איזה יום שמח" שכתבה תלמה אליגון רוז:

 פתיחת היום בשיר מסייעת לאנרגיות אחרות, טובות יותר, בני הבית קמים בחיוך  ובשמחה וכשמאמצים גישה חיובית לחיים, אתגרי החיים נראים קלילים נעימים הרבה יותר.

הטיפים שלי לחיים טובים:

תתחילו את הבוקר בהקשבה לשיר שאתם אוהבים.תאהבו את עצמיכם ותשאפו להיות מי שאתם רוצים להיות.אל תבזבזו זמן על מחשבות שליליותהתרחקו מכעס זה פוגע רק בכם.השקיעו אנרגיה בחשיבה חיובית בהווההגידו תודה על כל מה שיש בחייכם.מצאו זמן לשבת בשקט עם עצמיכם לפחות 8 דקות ביוםאל תשוו את חייכם לחייהם של אחרים.שכחו את אירועי העבר והתמקדו בהווה ובעתיד.סלחו לעצמיכם על טעויות.הגידו לבני המשפחה שאתם אוהבים אותם.אתם אחראים לאושר שלכם . בחרו בו !חייכו ותצחקו הרבה יותר.נסו לגרום לשלושה אנשים, לפחות, לחייך בכל יום.התנקו מרגשות של כעס , קנאה וטינה. רגשות אלו מבזבזים מהאנרגיה שלנו וגורמים לנו למחשבות שליליותאם אתם צודקים אז אין צורך לכעוס ואם טועים אז אין לכם זכות לכעוס.המנעו להכניס את האף לעניינים שאינם שלכם.תמיד תסתכלו על חצי הכוס המלאה.תפנקו את עצמיכם בלי סיבה מיוחדת.תאהבו ! רק אהבה מביאה אהבה !

 רוצים להיות מאושרים? היו אסירי תודה! הרצאת TED מרגשת במיוחד